معاون فرهنگی دادگستری استان لرستان:
تاریخ: ۲:۰۶ :: ۱۳۹۸/۰۷/۱۳
اتحاد طوایف در لرستان می تواند باعث کاهش آمار پرونده های قضایی گردد

حجت الاسلام سبزواری معاون فرهنگی دادگستری استان لرستان، در کمیسیون فرق و مذاهب استانداری لرستان باذکر این موضوع که وحدت بین عشایر و طوایف می تواند کمک شایانی در کاهش پرونده های قضایی به دادگستری لرستان گردد.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، حجت الاسلام سبزواری افزود: امروزه بایستی در استانهای بومی نقاط مشترک طوایف را رصد نمود و با ایجاد انگیزه و بالابردن فرهنگ ضمن رفع کاستی ها نسبت به ترمیم نکات شاخص و تعمیق و بسط گرایشهای قومی و طوایفی و ایجاد همیت و همدلی گامی استوار در اتحاد گروهها و طوایف مختلف ایجاد نمود تا ضمن بسط و گسترش همدلی با همدیگر از نکات متمایز همدیگر بهره مند گردیده و جایگاه خود را در جامعه تثبیت نمایند.

وی در ادامه با ذکر این موضوع که جایگاه اقوام ساکن لرستان در جامعه همیشه مشخص بوده خاطر نشان کرد : حمایت همیشگی و همه جانبه مردمان لر و لک و بختیاری در حمایت از رهبری و ولایت شهره عام و خاص بوده و هیچگاه برعلیه نظام و انقلاب اسلامی معاند نبوده اند و همواره حامی و حافظ نظام و انقلاب و منویات رهبر معظم انقلاب می باشند.

معاون فرهنگی رئیس کل دادگستری در ادامه این نشست افزودند: همایش اقوام در لرستان با جامعه هدف همدلی ، وحدت و صلابت نشان از ذوق ، ایمان و اعتقاد این مردم دلاور و محروم استکه با رشادت های خود در ۸ سال جنگ تحمیلی ۶۳۰۰ شهیدوالامقام را تقدیم انقلاب نمودند واز هیچ پایمردی فرو ننشستند.

در پایان این جلسه حجت الاسلام سبزواری باپذیرش یک کمیته تخصصی با محوریت همکاران معاونت فرهنگی دادگستری استان برای برگزاری این همایش این نوید را به اعضای کمیسیون فرق و مذاهب استانداری لرستان دادند که دستگاه قضایی همواره در راه احقاق حق و با صلابت کامل در حریم ولایت مدافعی خدوم برای مظلومین جامعه خواهد بود.

پاسخی بگذارید