مدیر امور اراضی استان لرستان:
گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۱۷:۴۳ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۱
خواب آرام را از زمین‌خواران و متصرفان اراضی کشاورزی خواهیم گرفت

مدیر امور اراضی استان لرستان با اشاره به برخورد جدی با زمین‌خواران و متخلفان اعلام کرد: خواب آرام را از زمین‌خواران و متصرفان اراضی کشاورزی خواهیم گرفت.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، کاوس رمضان زاده با اشاره به افزایش مقابله با ساخت‌وسازهای غیرمجاز در شهرستان بروجرد گفت: این برخوردها برای هشدار به زمین‌خواران و نیز پیشگیری از به دام افتادن مردم در چنگال این افراد سودجو است.

وی در ادامه با اشاره به اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی در شهرستان بروجرد، گفت: براساس پیگیری‌های مستمر این مدیریت از طریق سامانه ۱۳۱ و با حکم مرجع قضایی، در منطقه خوش آب و هوای منطقه توریستی ونایی شهرستان بروجرد ۲ مورد تغییر کاربری غیرمجاز از قبیل دیوارکشی، احداث بنا،و اسکلت با حضور نیروی انتظامی،نماینده دادستان،پرسنل اداره امور اراضی شهرستان ،تخریب و در حدود ۸۰۰مترمربع از اراضی کشاورزی نیز آزاد شد.

مدیر امور اراضی استان با تأکید بر اینکه حفاظت از اراضی کشاورزی وظیفه همگانی است، افزود: این امر مستلزم آگاهی شهروندان به ضرورت تولید غذا و نقش مهم حفظ کاربری اراضی در این راه است.
رمضان زاده از مردم خواست تا از طریق سامانه ۱۳۱ سازمان امور اراضی را در حفظ و حراست از باغ‌ها و زمین‌های کشاورزی همراهی کنند.

پاسخی بگذارید