گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۱۰:۵۱ :: ۱۳۹۹/۰۸/۲۹
درخشش روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان در دومین جشنواره ارزیابی وزارت نیرو/ لرستان مقام سوم را کسب کرد

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور در بین شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نیرو موفق به کسب مقام سوم در بخش پژوهش و افکارسنجی شد.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور با حضور وزیر محترم نیرو، کلیه مدیران عامل و روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور به صورت ویدئو کنفرانس برگزار و از برگزیدگان این جشنواره تجلیل به عمل آمد.

سعید دولتشاه مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق لرستان در حاشیه این جلسه افزود: با حمایت ها و توجهات مهندس خودنیا مدیرعامل شرکت برق استان و اعتماد ایشان به مجموعه جوان و خلاق روابط عمومی، این مجموعه توانست در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور در رشته پژوهش و افکار سنجی، مقام سوم را کسب کند.

وی ادامه داد: افکار سنجی مردم باعث تعالی و پیشرفت سازمان در ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت و همچنین برنامه ریزی برای ارائه خدمات بهتر می شود چرا که مقیاس خدمات‌دهی، مردم می باشند و بر اساس فعالیت هایی صورت گرفته و خدمات ارائه شده، میزان پیشرفت و موفقیت حاصل می گردد.

دولتشاه بیان کرد: امروزه در عصر اطلاعات که پیشرفت های علمی گسترش پیدا کرده ، بسیاری از کشورها سرمایه گذاری عظیمی در امر تحقیقات انجام داده اند و پژوهش یکی از روش های دانایی است که به انسان کمک می کند تا با شناخت محیط خود، مبنای درستی را برای اندیشیدن و زندگی انتخاب کند.

وی اظهار کرد: افکارسنجی ابزار بسیار خوبی است که می تواند پاسخگویی را در ادارات نهادینه کند و اگر نظرسنجی وجود نداشته باشد، مسئولین از نوع نیازها و خواسته‌های مردم و اولویت‌های آنان مطلع نمی‌شوند که همین باعث بر هم خوردن تعادل نظام تصمیم گیری می شود.

بازگشت به خانه

پاسخی بگذارید