گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۱۵:۱۰ :: ۱۳۹۹/۱۱/۰۱
سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم آباد معرفی و منصوب شد

طی حکمی از جانب دکتر نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان، دکتر محمد حیدریان به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم آباد معرفی و منصوب شد .

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، مشاور رئیس و مدیر حوزه ریاست دانشگاه در آئین تکریم و معارفه سرپرست مرکز آموزشی و درمانی بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد، گفت:خدمت در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی لرستان بسیار حساس و مهم است و دارای ابعاد و خدمات بسیار متنوع و گسترده ای می باشد که این خود حاکی از مسئولیت سنگین در همه ی عرصه ها و فعالیت های محوله در راه خدمتگزاری به مردم می باشد .

دکتر فرهادی بیان کرد:اهمیت دانشگاه در زمینه های مختلف قابل درک برای همگان می باشد چرا که دانشگاه علوم پزشکی لرستان یک مجموعه تخصصی و فوق تخصصی است و مدیریت کردن این مجموعه به لحاظ سطح علمی بسیار بالا دشوار و سنگین است .

وی افزود:علاوه بر مسئولیت های متنوع و متکثر در دانشگاه علوم پزشکی لرستان ،در همه عرصه ها باید قدرت پاسخگویی و خدمت رسانی سریع و دقیق به مردم را لحاظ کرد و باید پاسخگوی لحظه به لحظه مدیریت خود به جامعه باشیم و در راه ترسیم شده که همانا تحقق سلامت جامعه است گام برداریم .

دکتر فرهادی عنوان کرد:دکتر سعید رحیمی در طول خدمت و قبول مسئولیت خود در مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم آباد ،تلاشگر ،کوشا،خوش فکر بودند که خدمات ارزنده ای را در مدت مسئولیت خود ارائه کردند .

وی بیان کرد: دکتر حیدریان را نیز بعنوان شخصی مسئولیت پذیر می شناسیم که باید علاوه بر کارهای درمانی محوله ،حیطه آموزشی را بیشتر از گذشته در این مرکز تقویت کند که دانشگاه علوم پزشکی لرستان با کارهای آموزشی ارتقا می یابد .

در ادامه معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان ،گفت:در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مسئولیت نوعی امانت الهی است که در جهت خدمت به افراد واگذار میشود و دیدگاه مسئولین باید با هدف خدمتگزاری به مردم همواره تعریف شود .

حضرت حجت الاسلام والمسلمین عوض نژاد،اظهار داشت:مقوله امنیت در جمهوری اسلامی ایران برگرفته شده از خون شهدا می باشد و به واسطه هر صندلی برای کسب مسئولیت و خدمت دهها شهید را تقدیم آرمانها و ارزشهای متعالی انقلاب اسلامی کرده ایم که همه باید قدر دان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم .

وی افزود:باید همه مسئولین با الگو قرار دادن سردار رشید جهان اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در همه عرصه ها حضور داشته باشیم و به مسئولیت خود عمل کنیم .

دکتر صالح آزاد بخت معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این مراسم گفت:تغییرات در حوزه درمان اجتناب ناپذیر است و انتصاب دکتر محمد حیدریان بعنوان سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی برطبق استاندارد سازی ترسیم شده در خدمات درمان در راستای سند ۱۴۰۴تدوین دانشگاه علوم پزشکی لرستان بوده است و از این پس در انتصابات خود از این سند و استانداردسازی هایی که شده است پیروی و استفاده خواهیم کرد که شرایط احراز مسئولیت های درمانی نیز در آن بطور کامل درج شده است .

دکتر حیدریان سرپرست جدید مرکز آموزشی درمانی شهید رحیمی خرم آباد،گفت:با نگاه بسیجی محور و جهادی در حوزه درمان فعالیت خواهم کرد و در مدیریت خود محور را بر شایستگی و خرد جمعی هدایت و از مدیریت خودسرانه اکیدا پرهیز خواهم کرد.

وی افزود: امید که در شأن مردم شهید پرور لرستان بتوانم خدمتی شایسته ارائه کنم و از حسن اعتماد دکتر نیکبخت رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان نهایت قدردانی را دارم

گفتنی است: در پایان حکم سرپرستی بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد با حضور مسئولین ارشد دانشگاه در تالار ابن سینا این مرکز تقدیم دکتر محمد حیدریان شد و از زحمات دکتر سعید رحیمی تجلیل بعمل آمد.

بازگشت به خانه

پاسخی بگذارید