گفت‌وگو با سجاد بهاروند، سرپرست هیئت قایقرانی شهرستان خرم‌آباد:
تاریخ: ۱۷:۱۰ :: ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
شروع قایقرانی قایقرانان در دریاچه های شاپوری و کیو خرم‌آباد

سجاد بهاروند، سرپرست هیئت قایقرانی شهرستان خرم‌آباد گفت:«بعد از شش سال نبود مکان ویژه تمرین، قایقرانی قایقرانان در دو دریاچه شهر خرم‌آباد شروع شد».

پایگاه خبری سنگ نوشته، مصاحبه- بهاروند در مراسم افتتاح مکان ویژه تمرینات هیئت قایقرانی در دریاچه شاپوری خرم‌آباد که صبح روز پنجشنبه، ۲۳ مردادماه با حضور برخی مدیران برگزار شد، تشریح کرد:«با همکاری و همیاری شهرداری خرم‌آباد، شورای اسلامی شهر خرم‌آباد، اداره ورزش و جوانان، تفاهم‌نامه‌ای منعقد شده است که براساس آن، هیئت قایقرانی که به مدت شش سال، محل و مکان مخصوص تمرین نداشت از این به بعد، به صورت رایگان، از دو دریاچه شاپوری و کیو شهر خرم‌آباد برای تمرین استفاده خواهد کرد».

وی توضیح داد:«قایقرانان هیئت قایقرانی می‌توانند هر روز از ساعت ۸ تا ۱۲ صبح، یک روز بانوان و یک روز آقایان، از این دو دریاچه برای تمرینات استفاده کنند».

سرپرست هیئت قایقرانی شهرستان خرم‌آباد افزود:«استعدادها و پتانسیل‌های فراوانی در این زمینه وجود دارد و قرار است اول مهرماه سال جاری نیز تیم به مسابقات کشوری اعزام شود».

سجاد بهاروند، ادامه داد:«شرایط، بسترها و تجهیزات لازم برای قایقرانان فراهم شده است و امیدواریم هیئت قایقرانی بتواند در عرصه‌های ملی، خوش بدرخشد و همچنین، فرهنگ ورزش نیز در جامعه تقویت شود».

تهیه خبر: شهرام شرفی

پاسخی بگذارید