جولان قطار بازسازی بر ریل ساخت و ساز:
گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۲۳:۳۰ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
پرداخت بیش از ۴۰۰میلیون تومان تسهیلات بازسازی به سیل زدگان لرستانی

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، خواجه ای رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان درجلسه قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده استان لرستان از پرداخت بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بازسازی به مردم سیل زده استان لرستان خبرداد. در این جلسه که باحضور خادمی استاندارلرستان،رضایی مدیرکل بنیادمسکن لرستان و مدیران بانکهای عامل در محل اداره آموزش […]

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، خواجه ای رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان درجلسه قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده استان لرستان از پرداخت بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بازسازی به مردم سیل زده استان لرستان خبرداد.

در این جلسه که باحضور خادمی استاندارلرستان،رضایی مدیرکل بنیادمسکن لرستان و مدیران بانکهای عامل در محل اداره آموزش وپرورش شهرستان پلدختر برگزار شد، رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان با این عنوان که تاکنون ۳۱هزارواحدمسکونی سیلزده به بانکهای عامل معرفی شده اند افزود: تاکنون بیش از۲۱هزارواحدمسکونی بابانکهای عامل عقدقراردادنموده اندکه مبلغی بالغ بر۴۰۰ میلیارد تومان به مردم سیل زده استان لرستان، پرداخت شده است‌.

خواجه ای با اعلام اینکه بیش از ۱۷ هزارواحدمسکونی سیل زده کمک بلاعوض دریافت نموده اند تصریح کرد: بیش از۷۳میلیاردتومان کمک بلاعوض به مردم سیل زده استان لرستان پرداخت شده است .

وی بابیان اینکه تاکنون کارعملیات تعمیر۱۳هزارو چهارصدواحدشروع شده است عنوان نمود:عملیات تعمیر ۷هزار واحدمسکونی به پایان رسیده است .

رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان درخصوص آمار ساخت واحدهای احداثی درسطح استان عنوان داشت : کار آواربرداری ۵هزارو ششصدو دوازده واحد به پایان رسیده و عملیات پی کنی بیش از ۴هزارویکصد واحد به انجام رسیده است .

مقام ارشدبازسازی استان لرستان بااعلام اینکه کارآرماتور بندی بیش از یک هزارو هشتصد واحد به انجام رسیده است افزود: عملیات اجرایی یک هزارو سیصد فنداسیون در سطح استان به اتمام رسیده است .

خواجه ای بااین عنوان که کاراجرای اسکلت پانصدو پنجاه واحدبه اتمام رسیده است افزود: عملیات دیوارچینی بیش از ۲۴۰ واحد به اتمام رسیده است .

وی با قدردانی از زحمات بانکهای عامل درپرداخت به موقع تسهیلات بازسازی به مردم سیل زده استان لرستان، ابزارامیدواری کرد: با تداوم همدلی و همکاری با بانکهای عامل و شتاب بخشیدن به روند ساخت و ساز،واحدهای احداثی را هرچه سریعتر به مردم سیل زده استان لرستان تحویل دهیم .

پاسخی بگذارید