گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۱۸:۰۹ :: ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
۵ هزار مشترک غیر مجاز آب روستایی در لرستان شناسایی شد

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از شناسایی بیش از ۵ هزار مشترک غیر مجاز آب روستایی در استان خبر داد. مهندس علیرضا کاکاوند در این رابطه به خبرآنلاین گفت : از این تعداد ۴۰۰ مورد مشترک پرمصرف آب روستایی غیرمجاز شناسایی شده است. وی تصریح کرد: […]

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان از شناسایی بیش از ۵ هزار مشترک غیر مجاز آب روستایی در استان خبر داد.

مهندس علیرضا کاکاوند در این رابطه به خبرآنلاین گفت : از این تعداد ۴۰۰ مورد مشترک پرمصرف آب روستایی غیرمجاز شناسایی شده است.

وی تصریح کرد: بسیاری از ایین مشترکین غیرمجاز با آب شرب روستایی به آبیاری باغات و مزارع پرداخته که این موضوع باعث کاهش آب شرب روستا و نارضایتی دیگر ساکنین روستاها می شود.

وی اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان در بحث تامین آب شرب برای روستاها مشکل نداشته و تنها در زمان توزیع، برخی مشترکین پرمصرف و غیرمجازبرای دیگر ساکنان مشکلاتی را ایجاد می کنند.

وی در ادامه تنها راه حل این مشکل را همکاری بین بخشی مردم و دیگر دستگاهها دانست و اظهار داشت: مردم می بایست با خرید انشعاب و پرداخت آب بها به توسعه شبکه آبرسانی روستایی کمک کنند.

وی برای مقابله با مشترکین غیر مجاز نیز گفت: باید با همکاری دستگاه قضایی برای مقابله با مشترکین غیرمجاز اقدام شود تا بتوان برای تامیین آب شرب پایدار دیگر اهالی اقدام شود.

پاسخی بگذارید