در روزهای سیلاب انجام گرفت:
تاریخ: ۱۹:۱۹ :: ۱۳۹۸/۰۲/۲۲
۷۲۶ سورتی پرواز توسط هلال احمر لرستان

آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت در دیدار با کارکنان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان لرستان اظهار کرد: هلال‌احمر در حادثه سیل طولانی‌ترین و سخت‌ترین امداد را انجام داد چراکه بعد از ۴۰ روز همچنان پای کار خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان لرستان است.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، آیت‌الله سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان، یکشنبه، ۲۲ اردیبهشت در دیدار با کارکنان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر استان لرستان اظهار کرد: هلال‌احمر در حادثه سیل طولانی‌ترین و سخت‌ترین امداد را انجام داد چراکه بعد از ۴۰ روز همچنان پای کار خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان لرستان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان به کمک ۱۶۰میلیاردی مردم ایران به سیل‌زدگان کشور اشاره کرد و افزود: در این مدت ۷۲۶ سورتی پرواز به مناطق سیل‌زده استان انجام شده است.

صارم رضایی مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان لرستان، یکشنبه ۲۲ اردیبهشت در دیدار با آیت‌الله میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در لرستان، به تشریح گزارش عملکرد یکساله هلال‌احمر استان اشاره و اظهارکرد: ۱۵ نوع حادثه در استان شناسایی و امدادرسانی خوبی در این حوادث انجام شده است.

پاسخی بگذارید