بیش از 40 درصد انتقال ویروس کرونا از طریق خودروها است؛
تاریخ: ۲۳:۵۸ :: ۱۳۹۸/۱۲/۲۲
برپایی موکب مدافعان سلامت به همت بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد/ عملیات ضدعفونی کردن خودروها

دکتر سعید رحیمی رییس بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد ضمن تاکید بر توجه به کمپین در خانه ماندن گفت: انتظار ما از مردم فهیم لرستان این است که در خانه بمانند زیرا ویروس کرونا به کسی رحم نخواهد کرد و اگر مردم رعایت نکن قطعا با مشکلاتی روبرو خواهیم شد.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، دکتر سعید رحیمی با بیان اینکه انتظار ما از موکب داران استان این است که در این برهه حساس زمان با برپایی موکب های مدافعان سلامت در سطح شهرستانهای استان جهت ضدعفونی کردن خودروها که بیش از ۴۰ درصد انتقال این ویروس هستند اقدام کنند.

دکتر رحیمی تاکید کرد: ویروس کرونا جدی است و مردم باید از ترددهای غیر ضروری اجتناب کنند.

وی از خیرین خواست در تهیه مواد ضدعفونی کننده و …به کمک مردم به شتابند.

دکتر سعید رحیمی رییس بیمارستان شهید رحیمی خرم آباد در خصوص درمان ساده کرونا ویروس بدون دارو تشریح کرد:

اگر کرونا گرفتیم باید چکار کنیم؟

درمان اساسا بر اساس نقطه ضعف ویروس صورت می گیرد که در کتاب میکروب شناسی جاوتز به این نقطه ضعف ویروسها اشاره شده که اساس درمان اکثر بیماریهای ویروسی و حتی بیماریهایی مثل سرطانهای وابسته به ویروسهاست مثل پاپیلوما ویروس و هرپس سیمپلکس و …
“اکثر ویروسه در ۵۶ درجه سانتیگراد از بین میروند” میکروبشناسی جاوتز

در هنگام بیماری چرا تب می کنیم؟ زیرا با افزایش درجه حرارت از ۳۶/۵ و ۳۷ درجه به ۳۸ تا ۴۰ درجه , بدن محیط رشد باکتریها و ویروسها و سایر عوامل بیماریزا را محدود کرده و به کمک سیستم ایمنی آنرا از بین می برد.
پس بجز در نوزادان و کودکان که تب بالا برایشان خطر دارد و نیز افراد سالخورده که بیماری قلبی و زمینه ای دارند لطفا از تب بر و مسکن و انواع کورتونها(سرکوب کننده های ایمنی بدن)استفاده نکنید تا بدن بتواند با میکروبها مقابله کند.
اگر بتوان بطور مصنوعی و موضعی دمای اندام و دستگاهی از بدن مثلا دستگاه تنفس را بالا برد به سرعت بیماری کنترل می شود.

مراحل درمان عملی که شاخ غول اکثر ویروسها از جمله ویروس کرونا را می شکند واز پای در می آورد؛

۱-با اولین احساس سوزش در گلو باید مانع تکثیر ویروس شد باید به بدن کمک کنیم تا خیلی زودتر درمان شویم چگونه؟
با مقداری آب نمک داغ غرغره کنید و با بلند کردن سر ،بسته به تحمل شخص، آب نمک را در گلو نگه دارید تا داغی آن اثر کند حدود یک دقیقه. با انجام این کار تا دو ساعت و بیشتر از سوزش گلو، خلاص میشوید و با ادامه همین غرغره داغ سه بار در روز فاتحه ویروس در روز اول خوانده شده است.

۲-اگر سوزش ادامه پیدا کرد علاوه بر غرغره یک حبه سیر را در دهان گذاشته و بدون خوردن آن هر از گاهی آنرا گاز بگیرید تا آلیسین موجود در آن آزاد شود و بخارش را به مجاری تنفسی و ریه ها برسانید؛ که به دلیل خواص ضد باکتریایی‌اش می‌تواند انواع میکروبهای گلو درد را از بین ببرد نفس را ۱۰ ثانیه نگه دارید تا مسیر عفونت را پاکسازی کند.با اطمینان ۸۰ درصد درمان می شوید.

۳- اگر عفونت ادامه یافت و سرفه شروع شد این بار باید بخور آب داغ صورت گیرد بطوری که حتما بخار داغ آب به مجاری تنفسی و ریه برسد
با اطمینان ۹۰ درصد سه بار بخور آب داغ در روز اول و دوم، ویروس را ریشه کن خواهد کرد.

۴- اگر بیماری شدید بود و کسی مراحل قبل را انجام نداده باشد و بیمار شود علاوه بر انجام مراحل سه گانه بالا، مرحله زیر را هم انجام دهد.
یک قاشق آب لیمو ترش تازه را با یک قاشق عسل مخلوط و بخورید که قویترین و مهمترین آنتی بیوتیک برای درمان انواع ویروسهاست.

چای کم رنگ داغ و سوپهای داغ محلی برای سرعت دادن به روند بهبود موثر هستند. مرطوب کردن هوای اتاق با گذاشتن کتری آب روی بخاری و اجاق عامل مهمی در کاهش بیماربهای تنفسی است بخار سونای استخر بویژه نوع مرطوبش غوغا می کند.

تزریق انواع سرکوب کننده های ایمنی بدن مثل کوتیزول ،هیدروکورتیزون، دگزامتازون ،بتا متازون و سایر کورتونها ممنوع میباشد و خطر مرگ را به دنبال دارد.
با اطمینان ۹۹ درصد با انجام ۴ مرحله بالا همه نوع ویروس تنفسی مثل کرونا نابود شده و در روز اول برآن غلبه خواهید کرد.

بازگشت به خانه

پاسخی بگذارید