گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۷:۰۸ :: ۱۴۰۱/۰۷/۰۹
بهره‌برداری از فاز نخست شهربازی کیو خرم‌آباد

بهره‌برداری از فاز نخست شهربازی کیو خرم‌آباد که با ۲۰ میلیارد تومان اعتبار پس از ۱۰ سال بازسازی و نوسازی شده است، جمعه شب آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، شهردار خرم آباد در آیین افتتاح شهربازی کیو اظهار داشت: سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای اتمام این پروژه ۳۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه در نظر گرفته که برای بهره‌برداری از فاز نخست آن ۲۰ میلیارد تومان هزینه شده است.

سعید فتوحی افزود: شهربازی کیو اکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بسیاری از وسایل و تجهیزات آن پس از تأیید اداره‌کل استاندارد مورد استفاده شهروندان قرار گرفته است و ۲۰ درصد باقیمانده پروژه‌ پس از خریداری برخی وسایل تا پایان امسال نصب و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: علی رغم اینکه راه اندازی شهربازی کیو یکی از نیازها و دغدغه های شهروندان خرم آبادی بوده اما این مجموعه از ۱۰ سال گذشته تابحال تعطیل بوده است و شهرداری بصورت مشارکتی با سرمایه گذار توافق نمود که شهربازی راه اندازی گردد که خوشبختانه امروز افتتاح شد.

فتوحی بیان کرد: علاوه بر نصب دستگاهها و تجهیزات داخل محوطه ، سالن سرپوشیده مجزا با ۲۳ وسیله بازی همچنین سالن دیگری بنام سالن وحشت نیز ایجاد شده تجهیزات مورد نیاز آنها نصب و آماده بهره‌برداری هستند.

بازگشت به خانه

پاسخی بگذارید