دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
تاریخ: ۱۵:۵۹ :: ۱۳۹۹/۱۲/۱۷
وضعیت اقتصادی موجود زیبنده نظام و مردم نیست/ لرستان در انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس بسیار تأثیر گذار بوده است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در سفر به لرستان گفت: وضعیت اقتصادی موجود زیبنده نظام و مردم نیست.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، به نقل از رکنا، محسن رضایی در جمع مردم الیگودرز هدف از سفر به لرستان را دیدار با نخبگان و مردم عنوان کرد و گفت: در آستانه تدوین برنامه هفتم توسعه کشور باید محضر مقام معظم رهبری مشاوره بدهیم به همین خاطر دنبال جمع آوری نظر مردم و نخبگان برای برنامه ریزی بهتر هستیم.

وی تصریح کرد : لرستان در انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس بسیار تأثیر گذار بوده و باید نظرات و دیدگاه‌های مردم و نخبگان این استان در فرایند تصمیم گیری برای برنامه‌های توسعه‌ای لحاظ شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: با اجرای سیاست‌های کلی برنامه هفتم و تبدیل آن به برنامه و بودجه در مسیر شکوفایی انقلاب حرکت خواهیم کرد و بر اساس این برنامه مشخص خواهد شد که برای هر منطقه چه کار باید انجام شود.

رضایی اظهار داشت: وضعیت اقتصادی موجود زیبنده نظام و مردم نیست و باید برای حل مشکلات چاره اندیشی جدی کرد، البته اینجانب زمانی که یک نفر آمد و با نشان دادن کلید چاره حل مشکلات کشور را در نزد خود جلوه داد من همان موقع در خصوص ارزش پول ملی هشدارهای لازم را دادم و کسی گوش نکرد.

وی عنوان کرد: مسئولان نباید بدون مهابا حرف بزنند اینکه بگویند هم چرخ اقتصاد می‌چرخد هم صنعت هسته‌ای واقعاً درست نیست، باید سفره مردم و دولت یکی باشد نه اینکه سفره دولت از سفره مردم جدا باشد، متأسفانه امروز رانتخواران و افراد نفوذی بازیگران اصلی شده اند، نباید همه چیز را به تحریم‌ها گره زد، بعد از هشت سال بیایی از مردم عذرخواهی کنی چه سودی دارد، وقتی دیدید نمی‌توانید چرا همان موقع نگفتید.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: الان می‌گویند نظامی‌ها دارند می‌آیند، مگر نظامی‌ها فرزندان این مردم نیستد، آن‌ها سینه خود را جلوی گلوله گذاشتند برای این مردم، امروز هم این وضعیت را دیدند می‌آیند تا به مردم خدمت کنند، می‌آیند تا با دزدی‌ها و رانت خواری‌ها مبارزه کنند، یک عده ترس از این موضوع دارند.

بازگشت به خانه

پاسخی بگذارید