مدیرکل ورزش و جوانان:
گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۱۲:۵۸ :: ۱۴۰۱/۰۵/۲۳
چند طرح در هفته‌ی دولت و تربیت بدنی افتتاح و بهسازی می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان خبر داد: در هفته تربیت بدنی بازسازی مجموعه ورزشی پلدختر، استخر پلدختر ،سالن گلیجر ازنا ،احداث استخر شنای شهرستان چگنی ،احداث چمن مصنوعی شهرستان بروجرد و فاز سوم استادیوم 15 هزار نفری در دهکده المپیک به بهره برداری خواهند رسید.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، آرش قیاسیان همچنین از افزایش ۸ سانتی متر به سرانه فضای ورزشی استان با افتتاح چندین پروژه در هفته دولت خبر داد.

قیاسیان گفت: ۵۴ پروژه نیمه تمام در سطح استان وجود دارد که در هفته دولت با افتتاح چندین پروژه ۸ سانتی متر به سرانه فضای ورزشی استان اضافه و این سرانه به ۶۲ سانتی متر خواهد رسید.

 وی ادامه داد: در سفر ریاست جمهوری به استان لرستان ۱۸۴ میلیارد تومان به حوزه ورزش تخصیص داده شده که با جمع بندی صورت گرفته صرف پروژه های نیمه تمام در سطح استان خواهد شد.

 سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان با اشاره به پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت بیان کرد: چمن مصنوعی الشتر،بهسازی استخر کوثر خرم آباد، احداث سالن مجموعه شمشیربازی شهرستان بروجرد در هفته دولت سال جاری افتتاح خواهند شد.

قیاسیان تصریح کرد: در شهرستان خرم آباد بهسازی خانه اسکواش و خانه کشتی، احداث رختکن فوتبال رو به اتمام است و بهسازی سالن تیراندازی، احداث ساختمان وزنه‌برداری در خرم آباد ،اجرای روشنایی و دوربین های مداربسته ورزشگاه تختی هم صورت گرفته است.

قیاسیان تاکید کرد: احداث ۳ چمن کوچک در شهرستان خرم آباد اعم از سبزی پرور، تلوری و روستای دره ساکی ده پیر در حال انجام است

سید آرش قیاسیان؛ ادامه داد: در هفته‌ی تربیت بدنی فاز سوم استادیوم فوتبال مجموعه ورزشی خرم‌‌آباد(دهکده المپیک سابق) و چندین پروژه دیگر نیز افتتاح یا بهسازی می‌شوند.

وی با تاکید بر ترویج ورزش در سطح جامعه، تصریح کرد: جام پرچم را در حوزه روستایی در ۳۰ مکان استان برگزار خواهیم کرد. جشنواره ورزش‌های خیابانی را نیز پایان هر هفته در خرم‌آباد برگزار می‌کنیم.

قیاسیان در ادامه گفت: ۳۷ مکان ورزشی داریم که در گذشته به کسی واگذار نشده بود و ما به هیئت‌ها و یا بخش خصوصی واگذار کردیم و حداقل ماهیانه ۴۰۰ میلیون تومان درآمد دارند.

بازگشت به خانه

پاسخی بگذارید