معاون امور اقتصادی استانداری:
گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۲۳:۲۱ :: ۱۴۰۳/۰۳/۲۲
روند ساخت کارخانه لاستیک الیگودرز با سرعت دنبال می‌شود

معاون امور اقتصادی استانداری لرستان خبر داد: با پیگیری‌ها صورت گرفته مصوبه ارزی این کارخانه با عاملیت بانک تجارت از صندوق توسعه ملی اخد شده است تا روند ساخت کارخانه با سرعت و قوت بیشتری دنبال شود.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، سیروس ابراهیمی امشب در جلسه بررسی مشکلات کارخانه لاستیک‌سازی بارز الیگودرز که در محل این شرکت در تهران برگزار شد، با اشاره به اینکه تسریع در تکمیل کارخانه لاستیک‌سازی بارز یکی از مصوبات مهم سفر رییس جمهور شهید به استان لرستان بوده است افزود: با پیگیری‌ها صورت گرفته مصوبه ارزی این کارخانه با عاملیت بانک تجارت از صندوق توسعه ملی اخد شده است تا روند ساخت کارخانه با سرعت و قوت بیشتری دنبال شود.

وی به برگزاری جلسه شورای اداری الیگودرز با حضور نماینده این شهر و بررسی مشکلات این طرح اشاره کرد و افزود: احداث کارخانه لاستیک بارز با ظرفیت سالانه ۵۰ هزار تن معادل ۸۰۰ هزار حلقه در سال برای ۱۰۰۰ نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی دارد.

وی با اشاره به اینکه حجم سرمایه‌گذاری در این طرح ۷۰ هزار میلیارد ریال است، افزود: نوع محصول این کارخانه پس از بهره‌برداری انواع تایرهای رادیال تمام سیمی باری و اتوبوسی خواهد بود.

در این جلسه مدیرکل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت بارز حضور داشتند و تصمیمات لازم به منظور رفع موانع و پیگیری‌های لازم اتخاذ شد.

بازگشت به خانه

پاسخی بگذارید