تاریخ: ۱۶:۲۱ :: ۱۴۰۳/۰۴/۱۵
بازرسان قلابی در انتخابات دستگیر شدند

رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: افرادی که با کارت قلابی وزارت کشور قصد اختلال در روند رای گیری در برخی شهرستان‌های استان را داشتند شناسایی و با این افراد برخورد جدی انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، احسان یاوری امروز در ستاد انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری استان با اشاره به اینکه تاکنون مشکل خاصی در روند برگزاری انتخابات گزارش نشده است، اظهار کرد: آمار مشارکت مردم لرستان نسبت به دور گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.

وی افزود: از مردم می‌خواهیم حضور را به ساعات پایانی موکول نکنند.
رئیس ستاد انتخابات لرستان گفت: طبق رصدهای انجام شده ۹۹ درصد استعلام‌ها در شعب اخذ رای استان آنلاین بوده، در برخی نقاط به صورت جزئی به دلیل گرمای هوا مشکل پیش آمده اما قابل توجه نیست.

یاوری با اشاره به اینکه بازرسی که در شعب اخذ رای حاضر می‌شوند تنها با حکم استاندار و هئیت بازرسی استانداری است، تاکید کرد: قطعا حضور هر بازرسی با عنوان دیگر از جمله وزارت کشور مورد تایید ما نیست.

وی به شناسایی چند نفر که با عنوان بازرس وزارت کشور قصد اختلال در روند رای گیری را داشتند، گفت: با اشراف عوامل امنیتی و انتظامی این افراد شناسایی و با آنها برخورد جدی انجام شد.

رئیس ستاد انتخابات لرستان در خصوص شمارش آرا هم توضیح داد: با وجود اتمام فرایند رای گیری در برخی روستاها اما مجوز شمارش آرا تا پایان رای گیری صادر نشده است.

یاوری تاکید کرد: مردم گزارش تخلفات انتخاباتی را از طریق شماره سامد ۱۱۱ اطلاع رسانی کنند.

بازگشت به خانه

پاسخی بگذارید