گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۷:۴۴ :: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲
تعیین تکلیف ۵ ایستگاه پمپاژ لرستان پس از ۱۸ سال بلاتکلیفی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، با اشاره به تعیین تکلیف ۵ ایستگاه پمپاژ استان بعد از ۱۸ سال بلاتکلیفی، گفت: ایستگاه پمپاژ کلنگ هم با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد ظرف چند ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، سید‌عماد شاهرخی در جلسه با معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی، با اشاره به رشد کشاورزی در حوزه‌های مختلف، اظهار کرد: قرار است از ۵ استان در حوزه آب و خاک تجلیل کنند که لرستان جزو این ۵ استان است.

وی افزود: ما در حوزه جهش تولید در دیمزارها رتبه سوم و در حوزه توزیع کود رتبه اول را کسب کردیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، با اشاره به تعیین تکلیف پنج ایستگاه پمپاژ بعد از ۱۸ سال بلا تکلیفی، گفت: ایستگاه پمپاژ کلنگ هم با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد ظرف چند ماه آینده تعیین تکلیف می‌شود.

شاهرخی به تفاهم نامه با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) نیز اشاره کرد و افزود: سازمان جهاد کشاورزی با قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) قرار داد ۶ و ۸ دهم همتی منعقد کرد که بالاترین رقم قرارداد در کشور بود، ۹۳ میلیارد تومان هم تاکنون از این مبلغ تخصیص پیدا کرد.

وی بیان کرد: اقدام مهم دیگر تفاهم نامه سه جانبه استانداری، سازمان شیلات کشور و شیلات استان با مبلغی معادل ۷۰۰ میلیارد تومان در حوزه ایجاد زیرساخت‌ پرورش ماهیان‌ خاویار است، اتفاقی که می‌تواند لرستان را به قطب تولید ماهیان خاویاری تبدیل کند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان به برگزاری فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای استان‌های زاگرس نشین نیز اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعات مد نظر حوزه گردشگری است، با توجه به ظرفیت گردشگری استان این حوزه می‌تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

شاهرخی با تاکید بر نشست با نخبگان کشاورزی استان، خاطر نشان کرد: قطعا نشست با نخبگان کشاورزی راهبرد مطلوبی را در حوزه کشاورزی ارائه می‌کند.

وی خطاب به معاونان و مدیران سازمان جهاد کشاورزی لرستان، گفت: برای انجام کارها و پروژه‌ها تنها به اعتبارات دولتی اکتفا نکنید، بلکه از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنید.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در پایان صحبت‌های خود بر اطلاع رسانی اقدامات انجام شده توسط مدیران جهاد کشاورزی تاکید کرد.

بازگشت به خانه

پاسخی بگذارید