تاریخ: ۱۲:۱۶ :: ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
ورود به کلیه جاذبه های گردشگری در لرستان ممنوع است/ ممنوعیت تردد خودروها با پلاکهای غیر بومی

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان از ممنوعیت ورود به کلیه جاذبه های گردشگری و نیز تردد خودروها با پلاکهای غیر بومی در استان لرستان طبق تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، سید امین قاسمی از ممنوعیت ورود به کلیه جاذبه های گردشگری و نیز تردد خودروها با پلاکهای غیر بومی در استان لرستان طبق تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا خبرداد.

سید امین قاسمی اذعان داشت: بنا بر تصمیم ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا و با توجه به قرار گرفتن استان در وضعیت هشدار بیماری کرونا، کلیه جاذبه های گردشگری، مراکز تفریحی، بوستانها و تفرجگاه ها، تاسیسات گردشگری و هتل‌های استان تا پایان هفته جاری جمعه ۱۳۹۹/۰۳/۰۹ به طور کامل تعطیل می باشند. دبیر ستاد خدمات سفر استان با اشاره به جلوگیرس از ورود خوردروها با پلاک غیر بومی به استان افزود: همچنین ورود به مسیرهای منتهی به جاذبه های گردشگری برای عموم چه خودرو با پلاک بومی و چه غیر بومی نیز ممنوع می باشد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تاکید کرد: در صورت تردد در اطراف و مسیرهای منتهی به جاذبه های گردشگری پلیس مطابق قانون با رانندگان خاطی برخورد قانونی خواهد کرد.

قاسمی در پایان گفت: همچنین بر اساس مصوبه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، فرمانداران هر شهرستان موظف به مسدود کردن مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری شدند.

پاسخی بگذارید