گروه: برگزیده / خبر
تاریخ: ۱۳:۳۵ :: ۱۳۹۸/۰۵/۲۸
سیستم گرمایشی ۲۸۰۰ کلاس درس در لرستان تا مهرماه استاندارد می‌شود

بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ کلاس درس در استان لرستان تا آغاز سال تحصیلی جدید به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری سنگ نوشته، داریوش ورناصری معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور طی سفر یکروزه به استان لرستان، به همراه مرغایی‌زاده مشاور رئیس سازمان، محمدرضا حیدری مدیرکل نوسازی مدارس استان، حاج‌سلطانی رئیس گروه تأسیسات سازمان از پروژه های در دست ساخت این استان بازدید کرد.

بر اساس این گزارش؛ جلسه‌ای هم با حضور اعضا تاسیسات مکانیکی هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی لرستان و کارشناسان نوسازی مدارس لرستان  برگزار و درخصوص نحوه ی استانداردسازی سیستم های گرمایشی تبادل نظر شد.

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در این جلسه گفت: در بحث سیستم های گرمایشی، متاسفانه استان لرستان در مقایسه با دیگر استانها وضعیت مناسبی ندارد و ما برای رسیدن به جایگاهی که شایسته لرستان است پای کار آمده‌ایم و تا رسیدن به آن هم کوتاه نخواهیم آمد.

ورناصری با اشاره به اینکه برای رسیدن به این هدف رعایت چند نکته حائز اهمیت است، ادامه داد: وجود نیروی متخصص کافی در استان، کمک گرفتن از استان‌ های معین، توان اجرایی پیمانکاران و نحوه رسیدگی به اجرای کار از مهمترین عواملی است که به کار سرعت می‌دهد.

وی اظهار داشت: بر اساس طرحی که سازمان برای جمع‌آوری بخاری‌هایی نفتی اجرا می‌کند، مقرر است بخاری‌های نفتی از تمام مدارسی که دارای علمک گاز هستند جمع‌آوری شود.

مدیرکل نوسازی مدارس استان هم افزود: در این استان نیز هم اکنون ۹۲۵ مدرسه با ۲ هزار و ۸۸۱ کلاس درس شناسایی شده که فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند و علمک گاز برای آنها نصب شده است که تا آغاز سال تحصیلی ۱۵۸ کلاس درس مجهز به رادیاتور برقی استاندارد و مابقی مجهز به بخاری گازی استاندارد خواهند شد

پاسخی بگذارید